O Stokrotce

DSC01832
Przedszkole Stokrotka istnieje od 2008r. Posiadamy wpis do ewidencji placówek niepublicznych w Gminie Lesznowola. Organem nadzorującym pracę przedszkola jest Zakład obsługi Placówek Oświatowych Gminy Lesznowola oraz Kuratorium Oświaty w Warszawie.
Od początku istnienia pracujemy nad tym by było to miejsce jedyne w swoim rodzaju dające naszym podopiecznym poczucie bezpieczeństwa i optymalne warunki do rozwoju. Dziećmi opiekuje się tylko wykwalifikowana kadra posiadająca wykształcenie pedagogiczne z różnych specjalności tj, wychowanie wczesnoszkolne i przedszkolne, terapia pedagogiczna, logopedia, wychowanie z plastyką oraz pielęgniarka. Nasze Przedszkole mieści się w dwóch budynkach po przeciwnych stronach ulicy. Każda cześć posiada swój duży parking dla rodziców i przestronne place zabaw oraz kuchnię. Budynki przedszkola są budowane od podstaw i dostosowane do potrzeb dzieci.

Nasza kadra

Agnieszka Szulecka